Home

Бронювання номерів

Гарантоване заселення

Харчування в аквапарку: Ресторан, бари і кафе

Ресторан
Ресторан
Ресторан
Ресторан
Ресторан
Ресторан
Ресторан
Ресторан
Ресторан
Ресторан
Ресторан
Ресторан
Ресторан
Ресторан
Ресторан
Ресторан
Ресторан
Ресторан
Ресторан
Ресторан
Ресторан
Ресторан
Ресторан
Ресторан
Ресторан
Ресторан
Ресторан
Ресторан
Ресторан
Ресторан
Ресторан
Ресторан
Ресторан

Який же відпочинок без ситної і по-справжньому курортної кухні. Ми підготували для своїх постояльців гастрономічне різноманіття, плюс, постаралися врахувати звички і уподобання щодо форматів громадського харчування, тому у нас можна: скуштувати вишукані страви в ресторані, випити чашечку гарячого латте в затишному кафе для всієї родини, і провести яскравий вечір в галасливій компанії в стінах сучасного бару.

Головний ресторан Затоки

Меню нашого основного ресторану складено з урахуванням страв популярних європейських кухонь - італійської, французької, грецької, української. У ресторані функціонує новітня система обслуговування, здатна охопити повну посадку закладу, а це цілих 400 посадочних місць. При цьому, завдяки спеціальній логістиці, час очікування страви скорочується до мінімально можливого!

Коктейль-бар

Якщо ви вважаєте за краще відпочивати, розтягнувшись на шезлонгу з улюбленим коктейлем в руках, ми з радістю забезпечимо ваше дозвілля. Вашій увазі пропонуються холодні безалкогольні та алкогольні напої, популярні сорти місцевого і європейського пива. На пляжі є свій міні-бар, щоб ви могли вгамувати спрагу на місці.

Кафе

Сніданки, обіди і вечері всією сім'єю - що може бути прекрасніше цього. Не міняйте своїх звичок. А ми допоможемо розфарбувати звичні ритуали новими кулінарними фарбами.

Що про нас говорять?

чарівне місце, де ви можете залишити повсякденні турботи і зануритися у світ незабутніх відчуттів!

 ★
Лучший отдых, который только может быть в аквапарке Затока! Отдохнули всей семьёй на ура еще и взяли абонементы на неделю за 1000 грн. Ребёнок катался с нами абсолютно на всех горках (11 лет). Ходили почти каждый день и за неделю не накатались) Ребята, оставляйте плохое настроение дома, выполняйте все инструкции по безопасности и будет вам счастье. Мы отлично провели отдых и обязательно вернемся к вам еще раз!

Владислав Кернеченко

Местный эксперт 

Сергій Овчаренко

Отель просто шикарный!! Номер очень красивый и плюс шикарный вид на аквапарк с терассы! Уборка каждый день, в номере всё есть необходимое. В ресторане кормят вкусно, а утром на завтрак шведский стол разнообразный. По приезду думали, что развлекать себя будем сами, а тут и йога, аквааэробика, горки, лиман, море, а на выходных развлекательная программа ну и множество горок конечно же) Получили массу удовольствия! Спасибо Вам большое)

Ann Savchenko

 ★
Кроме самих горок для детей и взрослых есть масса разлечений! 2 поля для футбола и воллейбола, отдельный выход к лиману, даже порыбачить можно!) О всех подробностях не знал и был приятно удивлен. На горках никаких очередей даже в выходной день! Детских горок правда не очень много, но помимо них развлечений достаточно и плюс аниматор, который постоянно развлекает детей!

Yuriy Mishenko

 ★
One of the best hotels with aquapark in Ukraine. Recently friends and I were rested here and were pleasantly surprised. Slides are cool, in restaurants is a good service, delicious food and especially desserts! The hotel staff is courteous and always ready to help. We had a great time and really enjoyed it)))

Andrew Nelson

Наші новини

7.09.2019

25.08.2019

10.08.2019

Всі новини